4ος: Τσιάρας (Καβάλας)

VAR: Μανούχος (Αργολίδας)

AVAR: Σπυρόπουλος (Ανατ. Αττικής)

Παρατηρητής: Θάνος (Ηπείρου)

23'-25': Αρχικά ο Τσέτσιλας είχε δώσει συνέχεια όταν ο Ζίβκοβιτς έκανε σουτ στην εξωτερική πλευρά των διχτυών, μετά από έλεγχο επιβεβαίωσης που έγινε από το VAR (= Μανούχος) συνέστησε στον διαιτητή να κάνει ανασκόπηση της φάσης για παράβαση πέναλτι, όταν είδε την φάση σωστά αποφάσισε να σφυρίξει πέναλτι όταν μετά το σουτ ο Βαφέας μάρκαρε απρόσεκτα με το αριστερό του πόδι τον Ζιβκοβιτς. Με την εκτέλεση του ο τερματοφύλακας της Κηφισιάς απέκρουσε.

30': Κακώς ο Χριστοδούλου υπέδειξε οφσάιντ παίκτη της Κηφισιάς, διπλό το λάθος του γιατί το υπέδειξε άμεσα και σταμάτησε υποσχόμενη επίθεση της Κηφισιάς.

34': Σωστά ο Στεφανής υπέδειξε οφσάιντ παίκτη του ΠΑΟΚ.

45': Σωστά ο Στεφανής υπέδειξε οφσάιντ παίκτη του ΠΑΟΚ όταν ολοκληρώθηκε η επίθεση.

53': Κακώς ο Χριστοδούλου υπέδειξε οφσάιντ τον Τζίμα του ΠΑΟΚ, όταν ολοκληρώθηκε η επίθεση.

54': Κακώς ο Χριστοδούλου υπέδειξε οφσάιντ τον παίκτη του ΠΑΟΚ.

69': Κακώς, ο Χριστοδούλου υπέδειξε οφσάιντ παίκτη του ΠΑΟΚ, διπλό το λάθος του γιατί το υπέδειξε άμεσα και σταμάτησε υποσχόμενη επίθεση του ΠΑΟΚ.

78' -80': Από τον πάγκο της Κηφισιάς διαμαρτυρήθηκαν για φάουλ που έγινε στον Τεττέι πριν την επίθεση που έκανε ο ΠΑΟΚ και πέτυχε το 2-1 με αυτογκόλ. Ο διαιτητής απέβαλε τον συνεργάτη του Γιάννη Αναστασίου, Ανδρέα Σκέντζο με κόκκινη κάρτα και υπέδειξε κίτρινη στον Γιάννη Αναστασίου. Υπήρξαν έντονες αψιμαχίες και ένταση, ανάμεσα στους πάγκους των δύο ομάδων. Επίσης, υπέδειξε κίτρινη κάρτα στον Οζέγκοβιτς της Κηφισιάς για διαμαρτυρία.

85': Σωστά ο Στεφανής υπέδειξε οφσάιντ παίκτη της Κηφισιάς.

89': Υπήρξε πέσιμο του Οζέγκοβιτς της Κηφισιάς στην περιοχή του ΠΑΟΚ, έγινε έλεγχος επιβεβαίωσης από το VAR (Μανούχος) και σωστά συμφώνησε με την απόφαση του Τσέτσιλα, υπήρξε μια επαφή μεταξύ των δύο παικτών που κρίνεται φυσιολογική.

90+1': Σωστά ο Χριστοδούλου υπέδειξε οφσάιντ τον Τάισον του ΠΑΟΚ, όταν ολοκληρώθηκε η επίθεση.