Ο Σκουλάς νομίζει ότι είναι διαιτητής; Δεν ξανάγιναν τόσα λάθη και τέτοια αλλοίωση αποτελέσματος

-«Καρναβαλική» πρόκριση του ΠΑΟΚ στο Κύπελλο
-Να παρέμβει η FIFA και να τον διαγράψει.
-Είναι ντροπή που έγινε διεθνής.
-Στην Τρίπολη δεν έγραψε για το «ντου» του Λουτσέσκου, του Σαραϊδάρη και του Κωνσταντινίδη στον βοηθό του και έπρεπε να τιμωρηθεί.

Αναλυτικά τα απίθανα λάθη, από έναν ακατάλληλο διαιτητή:
1)Το 2-1 δεν έπρεπε να μετρήσει. Πριν σκοράρει ο Σβιντέρσκι στο 82’, η μπάλα έχει βγει άουτ από την εκτέλεση κόρνερ του Γιαννούλη. Για το λάθος αυτό ευθύνεται η βοηθός Κουρομπύλια (Δυτικής Αττικής)!
2)Δεν έπρεπε να μετρήσει ούτε το 3-1, καθώς ο σκόρερ Ακπόμ έκανε (114’) επιθετικό φάουλ στον Κότνικ. Ο αγώνας πήγε στην παράταση.
3)Κακώς στο 119’ έδωσε πέναλτι, δεν υπάρχει χέρι του Μανθάτη αφού η μπάλα βρίσκει στο στήθος. Με αυτό ο Βιεϊρίνια έκανε το 4-2.
4) Ο Σκουλάς δεν απέβαλε με δεύτερη κίτρινη τον Γιαννούλη για το κράτημα στον Μανθάτη στο τέλος του πρώτου ημιχρόνου.
Τα έκανε μαντάρα με τις κίτρινες! Εχασε τον έλεγχο. Για 16 φάουλ που καταλογίστηκαν εις βάρος του Πανιωνίου, δόθηκαν 11 κίτρινες και μία κόκκινη, αν μη τι άλλο ήταν λίγο παράξενο. Οι παίκτες του ΠΑΟΚ, για 17 φάουλ, είδαν 4 κίτρινες κάρτες!!!