Αναζήτηση αυτού του ιστολογίου

Τετάρτη, 23 Νοεμβρίου 2016

Στις 21 Δεκεμβρίου ορίστηκε η 7η αγωνιστική της Football League - Το πρόγραμμα από την 6η μέχρι την 9η αγωνιστική




Οι ημερομηνίες της 6ης αγωνιστικής είναι πιθανό να διαφοροποιηθούν ανάλογα με το πρόγραμμα του Κυπέλλου (13-15/12). Αναλυτικά το πρόγραμμα από την 6η έως και την 9η αγωνιστική:

Η 6Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 18 Δεκεμβρίου
Αιγινιακός - Απόλλων (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας - Πανσερραϊκός (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Σπάρτη - Καλλονή (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Άρης - Τρίκαλα (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
Παναιγιάλειος - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Καλλιθέα - ΟΦΗ (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός - Πανελευσινιακός (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)
ΑΟ Χανιά - Λαμία (15:00)

Η 7Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τετάρτη 21 Δεκεμβρίου
Κισσαμικός - Αιγινιακός (15:00)
Αχαρναϊκός - Αγροτικός Αστέρας (15:00, Δημ. Αχαρνών)
ΟΦΗ - Παναιγιάλειος (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός - Σπάρτη (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Απόλλων - Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
Λαμία - Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα - Πανθρακικός (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης - ΑΟ Χανιά (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)

Η 8Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Τετάρτη 4 Ιανουαρίου
Κισσαμικός - Απόλλων (15:00)
Πανσερραϊκός - Αχαρναϊκός (15:00, Δημ. Σερρών)
Αιγινιακός - Καλλονή (15:00, Δημ. «Γ. Παραλυκίδης»)
Αγροτικός Αστέρας - ΟΦΗ (15:00, Γήπεδο «Δ. Κοντικάκης»)
Αναγέννηση Καρδίτσας - Πανελευσινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Καρδίτσας)
Παναιγιάλειος - Λαμία (15:00, Δημ. Στάδιο Αιγίου)
Σπάρτη - Τρίκαλα (15:00, Δημ. Στάδιο Σπάρτης)
Καλλιθέα - Άρης (15:00, Δημ. «Γρ. Λαμπράκης»)
Πανθρακικός - ΑΟ Χανιά (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)

Η 9Η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ
Κυριακή 8 Ιανουαρίου
Απόλλων - Αχαρναϊκός (15:00)
Καλλονή - Κισσαμικός (15:00, Δημ. Στάδιο Μυτιλήνης)
ΟΦΗ - Πανσερραϊκός (15:00, «Θ. Βαρδινογιάννης»)
Πανελευσινιακός - Αιγινιακός (15:00, Δημ. Στάδιο Ελευσίνας)
Λαμία - Αγροτικός Αστέρας (15:00, ΔΑΚ Λαμίας)
Τρίκαλα - Αναγέννηση Καρδίτσας (15:00, Δημ. Στάδιο Τρικάλων)
Άρης - Παναιγιάλειος (15:00, «Κλ. Βικελίδης»)
ΑΟ Χανιά - Σπάρτη (15:00)
Πανθρακικός - Καλλιθέα (15:00, ΔΑΚ Κομοτηνής)